Foto/ Kjo bukuroshe la ushtrinë për tu bërë modele Instagrami

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Magen u zhvesh nga uniforma për t’u bërë modele Instagrami.

Përmes profilit të saj, ku numëron 283 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video të nxehta nga palestra.

Falë punës së re, ajo fiton rreth 100 000 dollarë në vit./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Proteston për kompensimin e tokës, ish- i përndjekuri lidhet me zinxhirë

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.