Foto/ Kjo bukuroshe la ushtrinë për tu bërë modele Instagrami

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Magen u zhvesh nga uniforma për t’u bërë modele Instagrami.

Përmes profilit të saj, ku numëron 283 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video të nxehta nga palestra.

Falë punës së re, ajo fiton rreth 100 000 dollarë në vit./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Ernest Gjoka jep dorëheqjen: E mbylla me Kamzën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.