Foto/ Këto dizanje fantastike meritojnë një çmim

 Jo të gjithë mund të jenë projektues  të përsosur që shpikin objekte dhe sende nga më të ndryshme që na ndihmojnë të reduktojmë kohë dhe nerva mbi të gjitha. Por mendja e këtyre projektuesve ka sjellë krijimtari të  jashtëzakonshme. Këto krijime të artit dhe dizajnit modern po thyejnë kufijtë e mënyrave të zakonshme të të menduarit.

LEXO DHE :  Shpërthime në Sri Lanka, 100 të vrarë në kisha e hotele

Dritare.net ka sjell sot në këtë artikull fotot e dizanjeve më fantastike. Shikoni fotot në galerinë më  poshtë sepse mund të frymëzoheni dhe të krijoni edhe ju në shtëpitë tuaja sende të tilla shumë të domosdoshme./A.C/dritare.net

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.