Foto/ Këta njerëz meritojnë çmimin Nobel, për idetë e tyre!

Nëse do të duhej të zgjidheshin disa njerëz për të jetuar në një ishull të braktisur, padyshim duhet të zgjedhin njerëzit në fotot që dritare.net ka sjellë për ju. Nëse ata një njollë në bluzë e kthejnë në ishull dhe marrin shkallë në plazh, ata mund të mbijetojnë kudo!

LEXO DHE :  Mbyllet pas 5 orësh protesta e opozitës, Paloka: Beteja jonë nuk ka mbaruar

Shikoni foto në galerinë më poshtë!/E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.