Foto/ Këta njerëz janë me të vërtetë mutantë!

Ka shumë gjëra të çuditshme rreth nesh, por ne jemi mësuar me to. Dhe disa nga ‘shpikjet’ më të çmendura njerëzore kanë marrë çmime.

Ndonjëherë njerëzit bëjnë gjëra të çuditshme, që me të vërtetë meritojnë duartrokitje. Dritare.net ka sjellë për ju 19 foto të njerëzve, që veprojnë sikur kanë ardhur nga një planet tjetër, ose janë mutantë, por që përpiqen të mbijetojnë në tokë. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  E pabesueshme çfarë ndodhi këtë fundjavë, në Kurvelesh


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.