Foto/ Këta janë VIP-at shqiptarë që kanë nisur sot agjërimin


Sot ka nisur muaji i shenjtë i Ramazanit për të gjithë besimtarët myslimanë.

Të shumtë kanë qenë ata që janë zgjuar në agim, kanë bërë faljen e radhës dhe kanë ngrënë mëngjesin, duke nisur agjërimin.

LEXO DHE :  Përdhunonte shoqet e vajzave dhe fëmijët e fisit, arrestohet shqiptari në Greqi

Por veç besimtarëve të thjeshtë, në këtë muaj të shenjtë janë bashkuar në agjërim edhe disa prej personazheve të njohur publikë.

Disa prej tyre, duke u uruar agjërim të lehtë, po i rendisim më poshtë:Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.