Foto/ Këngëtarja e famshme ndahet nga i dashuri, ndjehej e përdoruar nga ai

Mariah Carey dhe i dashuri i saj, Bryan Tanaka, i kanë dhënë fund romanës së tyre. Sipas miqve të çiftit, shkak për ndarjen është bërë xhelozia e balerinit dhe fakti që Mariah ishte lodhur duke sponsorizuar jetën e tij luksoze. Lajmi është bërë i ditur nga portali “TMZ”, që njoftoi se dyshja është ndarë pas 5- muajsh lidhjeje. Burime për portalin thonë se një nga arsyet e ndarjes ishte fakti që 33-vjeçari ishte shumë xheloz për ish-bashkëshortin e Carey-t, njëkohësisht babai i fëmijëve të saj, Nick Cannon.

“Goditja e fundit ishte në ceremoninë e Kids’ Choice Awards, ku Mariah dhe Nick i çuan fëmijët bashkë. Na thanë se Bryan ishte ndier i ofenduar nga një gjë e tillë dhe i kërkoi Mariah-s që të kthehej në shtëpi,” u shpreh burimi. Nga ana tjetër, 46-vjeçarja kishte filluar të dyshonte gjithnjë e më shumë që Tanaka i ishte afruar pikërisht në një moment të vështirë dhe se qëllimi i tij i vetëm ishte fama dhe zhvatja e parave. Marrëdhënia e këngëtares me balerinin Tanaka u bë e ditur për mediat pas ndarjes së saj nga miliarderi James Packer, vetëm pak para dasmës së çiftit.

LEXO DHE :  Në datëlindjen e nënës, Adi Krasta ka një urim të veçantë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.