Foto/ Kafe si kjo e Amanpour  dhe Cooper, nuk kishim parë!

Takimi mes Presidentit të Donald Trump dhe liderit të Koresë së Veriut Kim Jong-un është duke u ndjekur me vëmendje nga media botërore.

Por, një detaj mjaft interesant ka rënë në sy teksa korrespodentët e CNN në Singapor kanë qenë duke pirë kafe.

LEXO DHE :  Rama-opozitës: Ju vratë me 21 janar. Gjykatësit e kësaj dosje janë rrugëve

Gazetarja e njohur Christiane Amanpour  dhe autori i shumë programeve e gazetari  Anderson Cooper kanë pirë kafe, dhe në filxhan ishin dizajnuar, portretet e  Trump e Kim./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.