Foto/ Ju tregojmë vendin e preferuar të vipave

Është një vend që zë vendin e pare për foto në Instagram.

Po të hedhësh një sy në faqet e vipave shqiptarë, të gjithë e kanë një foto aty. Të gjithë kane shkuar qoftë edhe një herë.

 

Është një nga resortet më të bukura në vend, për shkak të kombinimit të natyrës me ndërtimin e një kompleksi gjithë surpriza e ide.

Por vendi më i dashur për vipat shqiptarë dhe pushuesit e huaj është pishina në tarracë.

Ajo e katit të fundit fare. Se ka plot tarraca me pishinë resorti.

LEXO DHE :  Meghan dhe Harry vizitë në Marok, qeveria britanike paralajmëron sulm terrorist

 

Aty  pishina, deti, qielli dhe Saranda bëhen një.

Veranda e Zanave quhet ndryshe dhe vendi i të dashuruarve.

Ah se nuk ju thamë që në fillim. Ky resort është në Sarandë. Pse ju kujtuat në Greqi?

Bougainvillebay është në Sarandë, ndaj nisu po nuk e ke parë, edhe po nuk je vip, të lënë brenda. Mjafton të dish të shijosh të bukurën./ dritare. net/PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.