Foto/ Ja si duken prapaskenat e filmave të njohur!

Keni parë plot filma me skena të cilat janë të pabesueshme për të qenë të vërteta. Mund të keni menduar me vete apo diskutuar me miqtë se si mund të jenë realizuat në mënyrë kaq perfekte. Për t’ju dhënë përgjigje këtyre pyetjeve dritare.net sjell disa foto ilustruese si dukeshin para dhe pas filmat më të njohur pa efekte vizuale. Foto e përzgjedhura mund t’i shikoni në galerinë e mëposhte./E.B- dritare.net

LEXO DHE :  Euro e nis javën në rënie, zbret në 127 lekë. Dollari në nivelin më të lartë që nga janari

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*