Foto/ Ja si duken prapaskenat e filmave të njohur!

Keni parë plot filma me skena të cilat janë të pabesueshme për të qenë të vërteta. Mund të keni menduar me vete apo diskutuar me miqtë se si mund të jenë realizuat në mënyrë kaq perfekte. Për t’ju dhënë përgjigje këtyre pyetjeve dritare.net sjell disa foto ilustruese si dukeshin para dhe pas filmat më të njohur pa efekte vizuale. Foto e përzgjedhura mund t’i shikoni në galerinë e mëposhte./E.B- dritare.net

LEXO DHE :  Manastirliu drejtoi Forumin Rajonal në Gjenevë: Reforma për Zhvillimin e Qëndrueshëm

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.