Foto/ Ja sa ndryshojnë vajzat para dhe pas makiazhit!

ajzat ndajnë para dhe pas imazheve të grimcave. Disa prej tyre duken si njerëz krejtësisht të ndryshëm

Po të kërkoni në Instagramin tuaj hashtag #powerofmakeup do të shikoni sesa e çuditshme është të shikosh të njëjtin person me dy fytyra të ndryshme. Vajzat në të gjithë botën e përdorin makeup-in  për t’u dukur më bukur dhe ndryshe nga sa janë realisht. Ndonëse për përqindjen më të madhe të vajzave jeta nuk ka kuptim pa  buzëkuq dhe pa gjithë gamën e produkteve kozmetike, por ka edhe shumë vajza që nuk e pëlqejnë këtë jetë.

LEXO DHE :  Pse nuk vazhduan betejën edhe në Kuvend, edhe në rrugë? Ja si përgjigjet Nishani!

Sot në këtë artikull dritare.net do ju tregojë disa nga fotot më fantastike që tregojnë sesi ndryshojnë vajzat nga përdorimi i make-up. Të gjithë pëlqejnë ta shohin veten e tyre ashtu sic dëshirojnë dhe janë dakort me ndryshimin që i ndodh fytyrës së tyre.

Mos humbisni të gjitha fotot në galerinë më poshtë sepse jemi të sigurt që kanë për t’iu pëlqyer vërtet shumë./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.