Foto/ Ja kush është djali, që i vodhi zemrën Elhaida Danit!

Elhaida Dani, këngëtarja shqiptare, kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes, përsa i përket jetës së saj personale. Megjithëse gjithmonë, shumë e rezervuar për jetën e saj, kohët e fundit ajo ka zbuluar edhe djalin, me të cilin është në një lidhje.

Ai është tenori, Branimir Agoci. Ai është pjesë e Operës së Vjenës dhe dikur ka konkurruar në “Star Academy”.

Kanë qenë fotot që Branimiri ka publikuar në profilin e “Instagram”-it, që kanë zbuluar lidhjen e tij me këngëtaren. Madje ai nuk kursen që t’i shprehë dashurinë me zemra apo fjalë si: “Ne të dy”.

LEXO DHE :  Besimtarët katolikë kremtojnë sot ringjalljen e Krishtit

E ndërsa Elhaida i komenton: “Dashuri”.

Epo “dielli nuk mbulohet me shoshë.”, thonë shqiptarët. E pra edhe Elhaida nuk mundi ta mbajë të fshehtë për shumë kohë, dashurinë e saj./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.