Foto/ Ja kush është babai i vitit që mori më shumë vota se Princi William!

Një humorist i YouTube, i quajtur Mark Hoyle ka fituar titullin “babai i vitit” në një garë të fortë ku ishin konkurrent edhe Princi William dhe Simon Cowell.

31-vjeçari nga Ëest Bridgford, Nottingham, është ylli i kanalit të komedisë në  YouTube së bashku me gruan e tij Roxanne, në të cilën ata shpesh luajnë me njëri-tjetrin dhe bëjnë shaka për jetën si prindër për herë të parë.

LEXO DHE :  Delvinë/ Piu ilaçet e gjyshes, 4-vjeçarja dërgohet me helikopter në Tiranë

Çifti janë prindër të Phoenix dy vjeç dhe një djalë i i cili ka lindur dy javë më parë./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.