Foto/ Ivanka Trump, ikona e stilit dhe kombinimit!

Ivanka Trump është këshilltarja e presidentit Trump. Por si shumë nga bashkëkohëset e saj, Huma Abedin, mbretëresha Rania dhe Amal Clooney, Melanie Trump edhe ajo ka një stil të veçantë. Në fund të fundit, karriera e Ivankës nisi me modën në vitet ’90, kur ajo modelonte për Versaçen dhe Tommy Hilfiger.
Në të gjitha daljet e saj publike, Ivanka shfaqet e kuruar deri në detaj, dhe kjo ka bërë që ne të tërhiqemi nga stili i saj. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, veshjet më të bukura të ikonës së stilit dhe kombinimeve, Ivanka Trump. Mos i humbisni!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Një tjetër kandidat i PD kërkon mandatin e deputetit


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.