Foto/ Ish-banorja e BB pushon me djalin dhe nipin e Klement Balilit tek Santa Quaranta

John Alite, mafiozi me origjinë shqiptare që ka bashkëpunuar me drejtësinë amerikane për të shkatërruar familjen e fundit të Cosa Nostra-s, po kalon disa ditë pushimi në Shqipëri. Ditën e sotme ai ka qenë në resortin e Klement Balilit, i cili është vënë në shitje nga shteti.

Së bashku me të ka qenë edhe ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi. Ajo ka pozuar krah ish-mafiozit shqiptar ndërsa të dy duken të buzëqeshur. Foton e ka publikuar ish-banorja në rrjetet sociale. Gjithashtu ajo është shoqëruar edhe me djalin dhe nipin e “Eskobarit të Ballkanit”.

LEXO DHE :  Disa të vdekur pas një sulmi në paradën ushtarake në Iran

Ndwrkow Denis Balili shihet teksa pushojnë tek “Santa Quaranta”./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.