Foto/ Përdhunimi i të miturës, protestuesit: O Spiropali, do ta bëjmë një film bashkë?

Ashtu siç u paralajmërua një ditë më parë Shoqëria Civile ka marshuar për të gjitha viktimat e përdhunimit.

Ata kanë përcjellë disa mesazhe përmes pankartave. Në një nga pankartat që protestues të Shoqërisë Civile mbanin në duar shkruhej: “O Spiropali, a do ta bëjmë një film bashkë?” Ky mesazh vjen pas deklaratës që zëvendësministrja bëri, ndërsa tha se ngjarje si ajo e përdhunimit në Kavajë, bëhen filma jashtë /K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ja si të përgatisni lëngun që pastron organizmin nga toksinat!

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.