Foto/ I dhuruan lule për ditëlindje, ja çfarë bën me to Monika Kryemadhi!

Dje deputetja e LSI Monika Kryemadhi festoi 43 ­vjetorin e lindjes dhe mori shumë lule mga miqtë e saj. Duke i falënderuar të gjithë ata që e uruan dhe ia, sot i ka marrë të gjitha lulet dhe ua ka dhuruar nënave të reja tek materniteti “Mbretëresha Geraldinë”.

“Faleminderit të gjithë shokëve dhe miqve për urimet, emocionet, dashurinë që më dhuruan për ditëlindje! Si asnjëherë, 43 vjetori ka qene viti ku kam marrë më shumë lule se kurrë. Ndaj nuk do mërziteni, por pëfituam nga rasti që lulet tuaja të dhuronin dashuri të dyfishtë dhe sot gjenden pranë nënave të reja që sapo kanë lindur në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”. Javë të mbarë, dashuri dhe mirësi ne familjet tuaja! P.S: Faleminderit të rinjve të LRI­së, që shkuan sot te bebet e sapolindura” shkruan Monika ne “Facebook”.

LEXO DHE :  25-vjeçarja në Berat, nga binjakë, lind trinjakë


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.