Foto/ Habit Linda Rei, kalon natën me moderatorin e njohur

Linda Rei nuk ndalet së qenuri në qendër të vëmendjes me postimet e saj provokuese. Ajo është komentuar shumë në mediat rozë e rrjetet sociale që prej momentit që doli publikisht për herë të parë. Ndërsa së fundmi është përfolur edhe për lidhjet e dashurisë, pasi nuk ka nguruar t’i bëjë publike.

LEXO DHE :  Dosja 'Hajdari', Gjykata e Krimeve të Rënda rihap çështjen

Mesa duket Linda tani ka nisur një histori dashurie me moderatorin e njohur italian të “Motorsport”, Francesco Skippy. Makeup artistja ka publikuar një foto në Instagram të moderatorit teksa është duke fjetur, dhe i kërkon të zgjohet. Kaq ka mjaftuar që të përflitet për një histori dashurie të zjarrtë mes tyre./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.