Foto/ Ermali dhe Ariana festojnë 10 vjetorin e martesës. Ja dedikimi i këngëtarit!

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij kanë festuar sot 10 vjetorin e martesës në një atmosferë të këndshme familjare.

Këngëtari i ka shkruar këngëtares, :“Gëzuar 10 vjetorin dashuria ime”.

Për Arianën dhe Ermalin duket se vitet nuk kalojnë ata duken të dy të rinj dhe të freskët. Çifti ka edhe tre fëmijë Artin, Bunën dhe Erën. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Horoskopi javor 22-28 prill 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.