Foto e video/ Mos e humbisni reagimi ne Maradonës teksa Argjentina po shkatërrohej

Argjentina është “shkatërruar” mbrëmjen e sotme përballë Kroacisë, në ndeshjen e vlefshme për Botërorin Rusia 2018.

3:0 ka përfunduar ndeshja, dhe argjenasit tanimë duhet t’i bëjnë mirë llogaritë, për më tej.

Teksa Argjentina ishte në formën më të keqe të mundshme, legjenda Maradon, po e ndiqte ndeshjen live dhe po bënte tifo për Messin, dhe dukej mjaft i zhgënjyer./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Prestigjiozja ‘The Economist’, feston 175-vjetorin e krijimitLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.