Foto e video/ E gjithë bota po tallet me Neymarin dhe rrëzimet  tij

Futbollisti brazilian Neymar ka ther rekord duke qëndruar i rrëzuar për plotë 3 minuta në çdo ndeshje në Botërorin Rusia 2018.

Qindra tifozë dhe klube te futbollit në mbarë botën janë duke u tallur me rrëzimet e Neymar dhe fotot e tyre po bëjnë bujë në rrjetet sociale.

Trajnerët e skuadrave po mësojnë lojtarët të luajnë futboll në stilin Neymar, sigurisht duke u tallur me yllin e Brazilit dhe PSG/ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Champions League/ Përfundojnë 6 takimet, 21 gola,  ja rezultatet!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.