Foto e video/ E gjithë bota po tallet me Neymarin dhe rrëzimet  tij

Futbollisti brazilian Neymar ka ther rekord duke qëndruar i rrëzuar për plotë 3 minuta në çdo ndeshje në Botërorin Rusia 2018.

Qindra tifozë dhe klube te futbollit në mbarë botën janë duke u tallur me rrëzimet e Neymar dhe fotot e tyre po bëjnë bujë në rrjetet sociale.

Trajnerët e skuadrave po mësojnë lojtarët të luajnë futboll në stilin Neymar, sigurisht duke u tallur me yllin e Brazilit dhe PSG/ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Ard Gelinck me Photoshop-in ka krijuar foto tepër domethënëse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.