Foto e emri/ Vritet 23-vjeçari shqiptar në SHBA

Një 23-vjeçar i identifikuar si Grei Frashëri, është vrarë në SHBA.

Ai është vrarë të premten në Brookly, ndërsa ngjarja është bërë publike vetëm të martën.

Detajet e ngjarjes janë të pakët, por mediat shkruajnë se ai është vrarë me 4 plumba, ndërsa të riun shqiptar kishte ndërhyrë për ta shpëtuar një asgjent secret por që nuk ia ka dalë.

LEXO DHE :  Gjykata lë në burg Bajrin, avokati: Vendim i paligjshëm

Policia po heton për shkaqet e ngjarjes dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.