Foto/ Donin të dukeshin si  idhujt e tyre, shikoni si u bënë!

Të gjithë të famshmit, pothuajse dhe ata imagjinarë kanë fansat e tyre që i admirojnë. Disa njerëz përveçse i adhurojnë, dëshirojnë të bëhen si ata. Disa kanë arritur të humbasin kilogram të shumtë, vetëm për t’u bërë si idhulli i tyre.

Dritare.net ju sjell disa nga fansat e njerëzve të famshëm, sesi ata janë transformuar gati të ngjashëm me vipat./E.B-dritare.net

Megan Fox — Claudia Alende

LEXO DHE :  Foto/ Princi Charles vesh të mbathura me lule, në plazhin e Karaibeve

 

Madonna – Adam Guerra

 

Ricky Martin – Fran Mariano

 

Kylie Jenner — Amira Boualleg

 

Superman – Herbert Chavez

 

Angelina Jolie — Chelsea Marr

 

Hulku – Romario Dos Santos Alves

 

Rihanna – Renee Kujur

 

Leonardo DiCaprio – Konrad Annerud

 

Kim Kardashian – Kamilla Osman

 

Jessica Rabbit, te Sirena e vogël – Pixee Fox.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.