Foto/ Ditëlinja e kuqe e Neymar mbi paterica!

Neymar ka zhvilluar një festë elektrizuese me rastin e ditëlindjes së tij të 27-të.

Në këtë festë të futbollistit ka mbizotëruar ngjyra e kuqe e cila ka rënë në sy.

Mes të ftuarve ishin shumë emra të njohur të fushës së blertë, ku dalloheshin ato të PSG-së. Kjo mund të përshkruhet edhe si ditëlindja më e dhimbshme e brazilianit, i cili vuan nga një dëmtim në kavilje dhe është shfaqur me paterica në këtë festë./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Ja pse Basha, Berisha e Kryemadhi nuk kanë ndërmend t’i dorëzojnë mandatet!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.