Foto/ Detajet nga festa e 50-vjetorit, të Tanit të Topit

Dritan Hoxha, ose Tani i  Topit, siç e njohin të gjithë do të festonte ditëlindjen e 50. Themeluesi i Top Medias u nda nga jeta në një aksident tragjik, dhjetë vjet më parë.

Edhe këtë vit, ashtu si ata që kemi lënë pas, presidentja e Topit, Vjollca Hoxha ka mbledhur familjen dhe gjithë punonjësit, për të festuar datëlindjen në mungesë të Tanit.

Festa u mbajt në një nga ambientet më të reja të Topit.  Festa u hap nga fjalimi i bashkëshortes së Tanit, ndërsa u shfaqën edhe disa  fragmente nga jeta e themeluesit të Top Medias.  Në ekranin e madh, transmetoheshin çaste të Tanit me familjen, vajzat, djalin e porsalindur  dhe çastet gjatë punës së tij.

LEXO DHE :  Foto/ Gjiknuri u rikthehet makinave luksoze edhe tani që nuk është ministër

Ne kemi mbledhur bashkë, foto të festës së madhe që u zhvillua mbrëmë, në datëlindjen e Tanit të Topit./K.C/dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.