Foto/ Del pa të brendshme, Marina Vjollca i vë flakën Instagramit

Marina Vjollca është pa diskutim një nga prezantuesit më të bukura dhe më të dashura shqiptare. Edhe pse larg ekranit, bukuroshja duket se ia del gjithnjë të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale.

Ndërohë që është duke shijuar pushimet, Marina ka postuar disa fotografi nga plazhi, më të cilat duket se ka vendosur t’ia vërë zjarrin Instagramin.

LEXO DHE :  Video/ Rama: Ja pamjet nga udhëtimi i parë me Air Albania!

E veshur me një kostum të kuq, bukuroshja ka treguar më shumë se sa duhet.

Në foton e postuar po ta shikoni me vëmendje, duket shenja e lënë nga rrezet në belin e saj, dhe kështu na lë të kuptojmë, që ajo nuk ka veshur të brendshme./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.