Foto/ Çështja Xhafaj, ministri i Brendshëm takon Ramën në Kryeministri

Pas akuzave të Partisë Demokratike Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj është takuar me Kryeministrin Edi Rama. Takimi është zhvilluar në zyrën e Ramës në Kryeministri. Takimi mes tyre ka zgjatur 45 minuta. Se çfarë është thëne konkretisht ne takim nuk dihet, por ministri ka dalë i qeshur prej tij

LEXO DHE :  Krerët e shtetit urojnë Kurban Bajramin

Vetëm ditën e sotme Rama deklaroi se ministri Xhafaj nuk ka as përgjegjësi morale dhe as penale, pasi audio-përgjimi nuk është autotentik. Kryeministri shpjegoi se një përgjigje e tillë i kishte ardhur mbrëmë. V.D/Dritare.net/

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.