Foto/ Bukuroshet shqiptare largojnë vëmendjen nga Kupa e Botës

Ka vetëm pak ditë që është martuar dhe Afërdita Dreshaj dhuron disa kërcime seksi për ndjekësit e saj.

Në praninë e mikeshës së saj të ngushtë dhe modeles Xhesika Berberi ka kaluar disa momente të bukura në shtëpi.

LEXO DHE :  SPAK/ Kush janë 27 prokurorët që kandidojnë për antikorrupsionin!

Duket se kanë lënë pas Kupën e Botës dhe kanë vendosur të kënaqen në një mënyrë tjetër. Afërdita ka publikuar momentet në Instastory duke treguar se këto ‘çmenduri’ bëhen vetëm me shoqen e ngushtë./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.