Foto/ Brazilianët nuk mbajnë lotët pas eliminimit

Brazil fan looks dejected after the match. REUTERS/Sergio Perez

Brazili është eliminuar nga kupa e Botës në ndeshjen e një nate më parë përballë Belgjikës.

Belgët kanë mundur të dominojnë në 90 minuta lojë, duke mundur Brazilianët me rezultatin 2:1.

Pas humbjes dhe eliminimit tifozët dhe lojtarët e Brazilit nuk kanë mundur të mbajnë lotët.

LEXO DHE :  Android vjen me ndryshime rrënjësore! Nis t’i ngjasojë iPhone X, por fansat bëjnë çudinë

Në fotot më poshtë tregohet zhgënjimi i brazilianëve pas humbjes./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.