Foto/ Bleona Qereti pozon sërish topless

Bleona Qereti është nga ato femra që thyejnë tabu, dhe nuk i ja aspak kompleks, daljet topless, si në tapetin e kuq, dhe së fundmi në një skaf teksa ndodhet për pushime.

Por kësaj rradhe, Bleona duket se është zhveshur vetëm dhe vetëm për paparacët të cilët i ka sulmuar thjesht dhe troç, ashtu si vetëm Bleona di.

“Mesazh për paparacët: Kam punuar shumë gjatë jetës sime që të jem e lirë dhe e pavarur nga çdo kush e gjithçka. Paguaj një çmim shumë të lartë për këtë! Jetoj vetëm, ha vetëm, fle vetëm. Ju nuk mund të ma hiqni dot këtë liri. Ky është trupi im i vërtetë, mjaft i shitët këto foto dhe mjaft i modifikuat me photoshop” ,-ka shkruar ajo./I.M-dritare.net

LEXO DHE :  Gruaja ime është e varur nga seksi dhe më tradhton. Si t’ia bëj?

 

bleonaaa.PNG

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.