Foto/ Arti mahnitës me lugë dhe pirunë

Jemi mësuar të shohim vepra të ndryshme artistike të kë krijuara me fantazi, duke përdorur sende ose objekte të ndryshme. E sigurt që diçka të tillë nuk e keni parë. Shihni çfarë krijimesh të bukura mund të arrihen thjesht me disa lugë e pirunë. Dritare.net në galerinë më poshtë ju sjell këto punime.  V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Dokumenti/ Çështja e pronave, KiE miraton rezolutën për Shqipërinë

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.