Foto/ Anglia në gjysmëfinale, ja veprat e çendura që bëjnë tifozët britanikë

 

Sonte duke filluar nga ora 20:00 Anglia do të përballet në një ndeshje historike me Kroacinë, e vlefshme për gjysmëfinalen e Botërorit Rusi 2018.

Njëra nga të dy skuadrat do të prekë finale e madhe, ndërsa tjera do të kthehet në shtëpi e dëshpëruar.

Por, përpara ndeshjes tifozët anglezë kanë shfaqur flamuri ne Anglisë në vende të ndryshme, dhe mjaft të çuditshme.

LEXO DHE :  Aeroportet janë vendet më të mrekullueshme për një lidhje serioze!

Tifozët kanë shfaqur flamurin anglez në një gërmues makine, në një fermë, në qiell madje edhe një një tufë delesh.

Më poshtë dritare.net sjell disa nga vendet më të çuditshme ku është shfaqur flamuri anglez./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.