Foto/ Anglia kualifikohet në gjysmëfinale, Suedia largohet me lot në sy

Ka përfunduar me rezultatin 2-0 ndeshja mes Anglisë dhe Suedisë. Kështu Anglia kualifikohet për në gjysmëfinale ndërsa Suedisë i duhet të shkojë në shtëpi. Dritare.net sjell momentet më të bukura të kësaj ndeshje. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  E ëma i kërkon të martohet, shihni si i përgjigjet Flori Mumajesi!

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.