Foto/ Angelina Jolie i mahnit të gjithë, pozon topless

Një nga femrat më të bukura të botës ka pozuar topless duke i mahnitur të gjithë admiruesit e saj. Aktorja aq shumë e dashur për të gjithë ka sjell një foto për revistën “Deluxe” ku duket tejet tërheqëse dhe provokuese. Ajo vazhdon të duket seksi, përkundër faktit se pranoi largimin e gjinjve për shkak të rrezikut nga kanceri i gjirit.

LEXO DHE :  Zëri dy muaj, Elita Rudi tregon çfarë do të thotë të jesh nënë!

angelina

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.