Foto/ Ahmetaj: Ky është thelbi i protestës së opozitës së bashkuar!

Pas tensioneve të shkaktuara para Kryeministrisë, ka reaguar edhe ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj. Përmes një postimi në Facebook, Ahmetaj poston foton e një qytetari teksa në një dorë mban foton e Ramës të lyer me bojë në Parlament dhe në tjetrën ka një pankartë ku shkruan: “Hapni lotot”
Ahmetaj shkruan se, thelbi i opozitës është hapja e lotove./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Shkëlzen Berisha i përgjigjet reagimeve të Guy Lawson në Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.