Foto/ 19 njerëz që mund të kenë ardhur nga një planet tjetër

Njerëz të çuditshëm ka ngado, dhe veprimet e tyre janë vërtet për t’u habitur. Megjithatë, janë disa njerëz që të bëjnë të mendosh se kanë ardhur nga një botë tjetër. Dritare.net ju sjell disa foto të veprimeve të këtyre njerëzve. Shikoni galerinë më poshtë për t’u zbuluar./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Brenda pak minutave tjetër aksident në aksin Levan-Fier


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.