Foto/ 12 fustane vjeshte që nuk do nguroni t’i blini

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njoh me fustanet e vjeshtës.

Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft elegantë.  Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Publikohen shifrat e dëmeve të shkaktuara gjatë luftës në Kosovë


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.