Formacionet zyrtare: Franca – Belgjika

Janë publikuar formacionet zyrtare të gjysmëfinales Francë – Belgjikë

Franca dhe Belgjika janë duke kërkuar finalen për Botërorin Rusia 2018.

Derisa Franca po e kërkon finalen e katërt, Belgjika është në kërkim të finales se parë në një Botëror.

LEXO DHE :  Psikiatrja: Vuani nga depresioni i paslindjes? Teknika ‘shty dhe tërhiq’ do t’ju shpëtojë

Trajnerët e të dyja Kombëtarëve nuk kanë bërë shumë risi në formacionet e tyre.

Formacionet zyrtare:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.