Forcat Speciale pushtojnë edhe Vlorën, kontrolle për armë dhe drogë

RENEA ka mbërritur edhe në Vlorë.  Forcat speciale kanë kryer një operacion në lagjen ‘Partizani’, në Vlorë dhe raportohet  një person i shoqëruar.

Operacioni ka nisur në orët e para të mëngjesit, në bashkëpunim me policinë e Vlorës, aksioni pranë spitalit të qytetit.

LEXO DHE :  Modelet me tri gjokse, sfilojnë në Javën e Modës!

Burime nga policia bëjnë me dije se gjatë këtij operacioni, janë sekuestruar rreth 50 kg lëndë narkotike hashash si dhe disa armë. V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.