Florjan Binaj, lë Top Channel për TVSH!

Polici i famshëm i portokallisë Florjan Binaj, do lërë Top Channel për tu zhvendoset në TVSH.

Sipas burimeve të Blitz.al, Florjan Binaj do të zhvendoset në TVSH, sepse së bashku me Hygerta Sakon dhe Erjona Sulejmanin do të drejtojnë emisionin kryesor të mbrëmjes, duke qënë se ditën e nesërme starton Kampionati Boteror i Futbollit.

LEXO DHE :  Zbulohet vlerësimi/ Si i shpëtoi vetingut kryeprokurorja, Arta Marku!

Emisioni i dedikohet vetëm futbollit dhe ndeshjeve kryesore të botërorit./D.M-Dritare.net

Image result for hygerta sako

Image result for Erjona Sulejmani

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.