Flokë neoni dhe fustan metalik, Kim vjen me një ndryshim drastik!

Ylli i  “KeepingupwithKardashians”, Kim Kardashian, së fundmi është shfaqur në publik me një fustan metalik dhe një paruke ngjyrë jeshile neoni. Siç duket, Kim ka imituar, Kylie Jenner, e cila disa muaj më parë i leu flokët ngjyrë jeshile neoni.

 

Këtë të enjte, Kim është fotografuar së bashku me shoqen e saj, Larsa Pippen, me një look krejt ndryshe, informon dritare.net

LEXO DHE :  I vdes miku futbollist, David Beckham prek me fjalët për të

  

Ylli 37-vjeçar, tërhoqi gjithë vëmendjen me ndryshimin e ri dhe si në veshje ashtu edhe te flokët.

  

Të dyja shoqet, po udhëtonin në South Beach me makinën e bardhë superluksoze të Kimit./K.C/Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.