Flet ekspertja e gjuhës së trupit: Ja si shkojnë së bashku Elisabeth dhe Meghan Markle!

Dukesha Meghan Markle është shfaqur krah mbretëreshës Elisabeth në eventinn e parë pa princ Harry.

Por, si shkojnë realisht së bashku mbretëresha dhe dukesha?

Në lidhje me këtë gjë ka folur ekspertja e gjuhës së trupit Judi James, e cila ka deklaruar se kishte një ngrohtësi mes të dyjave.

Ekspertja tha që, të ulura së bashku,  mbretëresha tregon diçka me duar dhe ilustron atë në formën e shakasë, tregon se të dyja janë të afërta.

LEXO DHE :  Eugent Bushpepa humb babanë në një aksident të rëndë

“Koka e ulur e Meghan dhe buzëqeshja e përbashkët tregojnë nivele të larta të asaj që duket si miqësi dhe ndjeshmëri.”-tha ekspertja.

 

“Mbretëresha ishte mjaft e lumtur, dhe kështu nuk e kam parë që një kohë të gjatë. Ata dukeshin si adoleshentë që po kalonin ca momente të bukura së bashku. Meghan bëri kaq shumë gjeste vetëkontrolluese të ankthit që është mjaft interesante tek një grua.”-shtoi ajo./ I.M-Dritare.net

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.