Fjorda e dritare.net: Turizmin po e vrasin plehrat!

E ftuar në emisionin “Arena nga Dritan Hila” blogerja e Dritare.net, Fjorda Llukmani ka folur për turizmin në  vendin tonë dhe probleme që ai ka.

Llukmani duke treguar bisedën që ka pasur me një guidë turistike të Bosnjës, tha që një ndër problemet kryesore që ata përmendin janë mbeturinat.

LEXO DHE :  Fier –Levan/ Aksident i rëndë, humb jetën gruaja shtatzënë plagosen katër të tjerë

“Kur i thashë se çfarë e shqetëson në Shqipëri, më tha menjëherë plehrat. Ajo që më shqetëson mua si turiste, është që unë nuk kam parë plehra vetëm në plazhe , por edhe në kala.”-tha Llukmani, e cila publikoj edhe disa foto të mbeturinave në disa zona të ndryshme të Shqipërisë./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.