Fjorda e dritare.net: Turizmin po e vrasin plehrat!

E ftuar në emisionin “Arena nga Dritan Hila” blogerja e Dritare.net, Fjorda Llukmani ka folur për turizmin në  vendin tonë dhe probleme që ai ka.

Llukmani duke treguar bisedën që ka pasur me një guidë turistike të Bosnjës, tha që një ndër problemet kryesore që ata përmendin janë mbeturinat.

LEXO DHE :  Armët dhe Çunat/ Berisha; Ja kush ishte burimi kryesor i autorit!

“Kur i thashë se çfarë e shqetëson në Shqipëri, më tha menjëherë plehrat. Ajo që më shqetëson mua si turiste, është që unë nuk kam parë plehra vetëm në plazhe , por edhe në kala.”-tha Llukmani, e cila publikoj edhe disa foto të mbeturinave në disa zona të ndryshme të Shqipërisë./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.