Fitorja e Kroacisë/ Edi Rama feston me presidenten kroate

Kryeministri Edi Rama e ka ndjekur gjysmëfinalen e Kupës së Botës mes liderave në Samitin e NATO-s në Bruksel.

Minutat e fundit të mposhtjes së Anglisë nga Kroacia i ka ndjekur me kancelaren Angela Merkel dhe kryeministren angleze Theresa May. Këtë të fundit e ka ngushëlluar për humbjen.

Minuta e fundit… 😊

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 11. Juli 2018

Ndërsa pak çaste më pas Rama ka postuar edhe “Foton e Ditës” me presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović.d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Kësaj liste nuk mund t’i rezistoni, ja meshkujt më të pashëm të botës!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.