Firmat që vulosën marrëveshjen e famshme Trump- Kim Jong-un

Këto janë firmat e dy liderëve botëror që kanë vulosur marrëveshjen historike të nënshkruar nga Donald Trump dhe Kim Jong Un. Dy nga pikat më të rëndësishme të kësaj marrëveshjeje ishte edhe denukleraizimi i plotë i gadishullit korean si dhe vendosja e marrëdhënieve të reja mes dy vendeve. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  A është vërtet i padukshëm roli rus në Ballkan?!

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.