Fiori dhe Rozana, gati për sherrin tjetër

Fiori Dardha është treguar e sinqertë në disa përgjigje që i ka dhënë ndjekësve të saj në “Instagram”. “Cila nga ju të dyja vjen më shpejt në emision dhe është korrekte me orarin e punës, ti apo Rozi?”, ka qenë një pyetje e bërë për Fiorin nga një fans.

 

Përgjigja e saj ka qenë e drejtpërdrejtë dhe pa doreza, por nuk dimë nëse i ka pëlqyer Rozit ? “Duke qenë se nuk jam vetëm prezantuese, por edhe autore e “Boom”, unë shkoj në punë shumë më shpejt se Rozi. Kur shkoj në punë, Rozana Radi është duke bërë gjumin e bukurisë”, ka thënë Fiori V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Rama nxjerr foton: Ja Kruja e rilindjes urbane!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.