Filluan lotët. Emocionet e Kupës së Botës në foto

Tanimë kampionati Botëror në futboll po hyn në faza delikate, u edhe fillojnë eliminimet.

Çdo ditë që kalon emocionet bëhen edhe më të mëdha, e çdo humbje tani sjell lot tek tifozët e skuadrave pjesëmarrëse.

LEXO DHE :  Fjolla Morina e thotë troç: Tuna bën thashetheme, ngatërron gjithë kolegët

Në foto-galerinë më poshtë mund të gjeni disa nga fotot më të mira, që tregojnë emocionet e tifozëve në Botërorin Rusia 2018./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.