Festë në stadium, Rusia shënon kalon në avantazh

Në minutën e 30-të Rusia ka kaluar në avantazh duke gjetur portën Kroate.

Sigurisht që Krocia dëshiron të shkojë sa më lart në këtë ëndërr, ndërkohë që Rusia ndihet me e qetë pasi është në shtëpinë e saj. Skuadra që do të fitojë në ndeshjen e sotme do të ndeshet në gjysmëfinale me Anglinë. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Vrasja në Vlorë/ Ja çfarë u gjet brenda makinës së djegur!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.