Fatmir Xhafaj e dorëzoi vëllanë. Tani, ju të tjerët vishni brekë hekuri.

Sot Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj është nisur drejt Italisë, për t’u vetëdorëzuar në polici.

Ky vendim i  vëllait të ministrit vjen fill pas letrës, që i ka drejtuar opinionit publik, në të cilën shpreh dhe arsyet se pse ndërmori një veprim të tillë.  Xhafaj këtë mëngjes ka zbritur në aeroportin e Fiumicions në Romë. Menjëherë pas këtij veprimi ka pasur reagime të shumta nga ana e politikanëve, por jo vetëm.

LEXO DHE :  Shkëlzen Berisha përgenjështron lajmet, poston foto me të birin

Gazetari, i “Ora News”, Dritan Hila, vjen me një reagim pikant.

Në rrjetin e tij social Facebook ai shkruan:

 “Fatmir Xhafaj e dorëzoi vëllanë. Tani, ju të tjerët vishni brekë hekuri.”/K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.