Fashion Week në Stamboll bën bashkë aktoret, ja veshjet e tyre!

Ka filluar në Stamboll Fashion Week dhe kjo ka bërë bashkë shumë aktore turke që kanë shkuar për të parë veshjet që stilistët turq kanë përgatitur për sfilatat e tyre. Dritare.net informon se prania e tyre në këto sfilata ka qenë shumë e rëndësishme dhe ka rënë shumë në sy. Veshjet e tyre gjithashtu kanë qenë ajo që i ka futur ato disi në garë pasi janë munduar të zgjedhin më të mirën për këtë rast. Dritare.net ju sjell veshjet që aktoret turke kanë zgjedhur për sfilatat e Fashion Week./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Ja vipat që ishin sot, në zyrtarizimin e Erion Veliajt, si kandidat për Tiranën!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.